Kullanım Koşulları
Hesapno ("Hesapno") www.hesapno.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi her hangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan "Kullanıcı" terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

- Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla Hesapno . tarafından herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar Hesapno . hizmetlerini herhangi bir şekilde kullandıkları anda, bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.

- Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı Hesapno'na aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Hesapno, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

- Kullanıcılar, Hesapno'nun herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Hesapno . bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

- Hesapno'nun interaktif sistemlerini kullanarak siteye gönderdiğiniz ve eklediğiniz içeriğin sorumluluğu size aittir. Hukuken geçerli oldukları ve üçüncü şahısların haklarını ihlal etmedikleri sürece, bu haklarınız üzerinde dilediğiniz şekilde tasarrufta bulunma hakkınız ortadan kalkmamaktadır. Ancak, bu siteyi kullanarak, Hesapno'na, söz konusu içeriği derleme, işleme, yayınlama ve pazarlama hakkını, süresiz ve gayri münhasır olarak vermektesiniz.

- Sitenin işlemez hale gelmesini, ciddi ölçüde yavaşlamasını veya yazılım ve donanım sistemlerinin zarar görmesini amaçlayan her türlü davranış ve işlem yasaktır. Otomatik programlar kullanılarak çok sayıda sorgu veya üyelik kaydı yapılması veya otomatik yöntemlerle siteye çok sayıda talep veya bilgi gönderilmesi de bu yasağa dahildir. Hesapno, bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

- Kullanıcılar, sitenin sunduğu çeşitli hizmetleri kullanırken, genel ahlaka, yürürlükteki tüm yasa ve yönetmeliklere ve ilgili uluslararası mevzuata uymakla yükümlüdür. Kullanıcı adınız da dahil olmak üzere sitemize gönderdiğiniz tüm bilgiler, yazdığınız tüm yazılar, diğer Kullanıcılarımıza gönderdiğiniz tüm mesajlar, ve interaktif sistemleri kullanarak sitemize eklediğiniz veya eklenmesini önerdiğiniz tüm terimler, tanımlar, örnek cümleler ve grafikler, genel ahlaka ve söz konusu yasa ve yönetmeliklere uygun olmak zorundadır. Sitemize gönderdiğiniz bilgilerin genel ahlaka ve kanunlara aykırı olması nedeniyle Hesapno . hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu durumdan doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya ait olacaktır.

- Hesapno , sitenin Kullanıcılarına kesintisiz olarak veya belli bir şekilde hizmet vermeyi hiçbir şekilde taahhüt etmemektedir.

- Kullanıcı bilgilerinde ve hesaplarda gönderdiğiniz bilgiler doğru kabul edilir. Bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak her türlü sorumluluk gönderene aittir.

- Hesapno, yasalara aykırı olmayan çeşitli teknolojik araçlar yardımıyla (Kurabiye-Cookie), sitenin Kullanıcıları hakkında bilgi toplama ve bu bilgileri kendi reklam yayın sisteminde ve içerik sisteminde kullanma hakkına sahiptir. Kullanıcıların eposta, telefon numarası gibi kişisel verileri bu kapsamın dışındadır ve 3. kişilerle paylaşılmaz. Maddeyi Açıklayıcı Örnek: X Bankası hesabı ekleyen kullanıcıya, sitenin reklam alanında bu banka ile alakalı ya da bu bankanın tercih ettiği reklamların gösterilmesi.

- Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Hesapno, normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.

- Hesapno link verdiği, banner yoluyla veya başka yollarla tanıtımını yaptığı site, ürün veya hizmetlerin içeriğinden ve kalitesinden sorumlu değildir.

- Hesapno sitesinde yer alan çoğu hesap numarasının kullanıcılar tarafından girilen kendi yada şirketlerinin hesap numaraları olduğunu ve bu hesap numaralarının yanlış olmasından doğacak maddi / manevi zararlardan HepsaNO'nun değil hesabı ekleyen kullanıcının sorumlu olduğu bilinmelidir.

- Hesapno'da yayınlanan hesapların Hesapno yönetimi tarafından doğruluğunun tespiti mümkün olmadığından kullanıcı banka yoluyla gönderdiği her EFT/HAVALE işleminde gönderilen kişi / firma adına dikkat etmekle yükümlüdür. Hesapno yönetimi hesaplar üzerinde yazım hataları dışında değişiklik yapmaz. Sitenin herhangi bir yerinde kullanıcı tarafından girilmiş olan eleştiri, hakaret, küçük düşürme, özel ve gizli bilgileri afişe etme, yalan, yanlış beyan, karalama gibi durumların meydana getireceği maddi ve manevi zarar ve kayıplardan doğacak hukuksal problemlerde Hesapno sorumlu değildir sadece yorumu göndereni bağlar. Şirket yada şahıs tarafından resmi yollarla yapılan müraacatlarda Hesapno yazı sahibi kişinin IP adresini paylaşmakla yükümlüdür.

- Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul Kadıköy mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

Gizlilik | Kullanım Koşulları | Üyelik Sözleşmesi | IBAN Hesaplama | IBAN Çözümleme
| Copyright © 2012 - 2024 Hesapno.com - Tüm hakları saklıdır.